Afdelingsbestuur

Hieronder stellen we ons als bestuur voor. Op dit moment bestaat het bestuur uit 7 bestuursleden.

Annemarie Hop
Voorzitster
a.hop@kvlotwente.nl

Bonhoeffer College vd Waalslaan te Enschede
Maarten Wolffer op Veldmeijer
Secretaris
m.wolffer@kvlotwente.nl

SBO de Spinaker te Enschede
SBO de Tender te Enschede
Cor Kuiper
Penningmeester
c.kuiper@kvlotwente.nl

OBJS Het Palet te Enschede
OBS Het Stadsveld te Enschede
OBS Het Pathmos te Enschede
Leo v.d. Wijngaart
Verslaglegging bestuursvergadering, ledenvergadering en Twentedagen
l.v.d.wijngaart@kvlotwente.nl
Dorethy Bruggemann
Voorzitster Twentedagen
d.bruggemann@kvlotwente.nl

TCC Locatie Potskampstraat te Oldenzaal
Annemarie Oonk-Boerop
Organisatie / Penningmeester Twentedagen
a.oonk@kvlotwente.nl

Prof. Huizingschool te Enschede
Stephen van Tellingen
Organisatie Twentedagen
s.vantellingen@kvlotwente.nl

Het Stedelijk Lyceum Innova te Enschede
Aankomende afdelingsactiviteiten
02
apr
Twentedagen 2020
Agendapunt bekijken
Terug naar boven
Een ogenblik geduld alstublieft...